Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Наталія Піпа

Наталія Піпа

Вівторок, 29 жовтня 2019, 15:25

Сихівська Піпа проігнорила штрафи за перевезення дітей без автокрісел

Верховна Рада України встановила штрафи за порушення правил перевезення дітей.

Сьогодні, 29 жовтня, Верховна Рада підтримала законопроект №1150 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей".

Це рішення підтримали 332 народних депутати.

Зокрема, йдеться про запровадження адмінвідповідальності за порушення правил перевезення дітей та за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно. Штрафи за це передбачені від 510 (за перше таке порушення) до 850 гривень (повторне порушення).

Зазначимо, що заборона перевозити дітей віком до 12 років і зростом до 145 сантиметрів у машині без використання спеціальних засобів, які дозволять пристебнути дитину пасками безпеки існувала й раніше, але штрафи не були передбачені.

Із львівських нардепів законопроект підтримали: Святослав Юраш (Слуга народу), Євген Петруняк (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя), Павло Бакунець (позафракційний), Олена Кондратюк (позафракційна), Андрій Кіт (позафракційний), Софія Федина (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Тарас Батенко (За майбутнє), Святослав Вакарчук (Голос), Роман Лозинський (Голос), Галина Васильченко (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Ярослав Рущишин (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Ярослав Дубневич (За майбутнє), 

Відсутні на пленарному засіданні: Наталія Піпа (Голос).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.