Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

шкільний автобус

шкільний автобус

П'ятниця, 1 листопада 2019, 12:03

На Львівщині скасували закупівлю шкільних автобусів

Львівська ОДА скасувала тендер на закіпівлю 43 шкільних автобусів.

Відповідна інформація зазначена на порталі Prozorro

Департамент освіти Львівської ОДА скасував тендер на закупівлю 43 шкільних автобусів очікуваною вартістю 79,8 млн грн.

Замовник провів аукціон на визначення переможця 28 жовтня. Однак в той же день скасував закупівлю одразу за двома лотами (42 автобуси та 1 автобус для перевезення дітей з обмеженою можливістю пересуватись).

Участь в аукціоні взяли ТОВ "Автоград-2007", ПП "Автомобільна компанія та "Укравтоснаб". ТД "Еталон Авто", яке довго оскаржувало дії тендерного комітету, до участі так і не допустили.

Зазначимо, тендер на закупівлю шкільних автобусів спершу оголосили на початку квітня, а потім повторно запустили в липні. За другою спробою замовник вказав у вимогах, що висота автобуса не може бути більше ніж 2900 мм. Автобуси "Еталон" вищі на 78 мм від вказаних параметрів. 

Відтак, "Еталон" декілька разів оскаржувало умови тендера, апелюючи тим, що корпорація є найдешевшим із сертифікованих виробників в Україні, а висота машин ніяк не впливає на технічні характеристики. 

Зазначимо, відповідно до даних YouControl, ТД "Еталон Авто" зареєстроване на Київщині у 2006 році. Осоновний вид діяльності – продаж транспортних засобів. Кінцевим бенефіціарним влаником компанії є швейцарець Петер Швотцер. 

Нагадаємо, у березні цього року на Яворівщині придбали шкільний автобус для дітей з особливими потребами.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.