Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Олеський замок

Понеділок, 4 листопада 2019, 10:05

Олеський замок визнали об’єктом культурної спадщини

Олеський замок

На Львівщині сім об’єктів культурної спадщини внесуть до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Про це повідомила прес-служба Прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львівщини домоглась внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України семи об’єктів культурної спадщини Олеського замку. Львівський окружний адміністративний суд 15 жовтня підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовну заяву відомства.

 
Прокуратура вимагала визнати протиправною бездіяльність та зобов’язати до вчинення дій Олеську селищну раду (Буський район), а саме – виготовити облікову документацію на об’єкти культурної спадщини національного та місцевого значення.
 
Йдеться, зокрема, про "Олеський Замок" (XIV- XVII століття), Костел Святої Трійці 1545 року, Костел Святого Йосифа 1739 року, Келії 1739 року та Монастир Капуцинів 1739 року.

Зазначимо, що суд повністю задовольнив позовні вимоги прокурора, а відтак, після набрання рішенням законної сили, вказані пам’ятки будуть внесені до Держреєстру.
 
Відповідні заходи вживатиме Радехівська місцева прокуратура.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.