Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

КП ЛОР "Агроінвестиції"

Вівторок, 19 листопада 2019, 15:49

Ганущин запускає антивеганський коворкінг у Карпатах

КП ЛОР "Агроінвестиції"

Львівська облрада створила КП ЛОР "Агроінвестиції", яке займатиметься гірськими територіями та переробкою тваринницької продукції.

Сьогодні, 19 листопада, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про створення комунального підприємства Львівської обласної ради.

"За" проголосували 62 депутати.

Зокрема, депутати створили нове КП ЛОР "Агроінвестиції", основним завданням якого буде переробка тваринницької продукції, а також воно займатиметься розвитком гірських територій.

Як пояснив перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, за результати конкурсу облрада отримала 16 млн грн грантових коштів, однією із умов якого є створення нового комунального підприємства, яке б займалося гірськими місцевостями й переробкою тваринницької продукції.

Із держбюджету передбачено 820 тис грн на перші 16 місяців діяльності цього підприємства, зокрема, на зарплату працівників. Крім цього, "Агроінвестиції" фінансуватимуться за кошти обласних програм, виділені на надання послуг із забою тварин (7,9 млн грн) й надання в оренду технічних засобів ягідним та молочним кооперативам (6,460 млн грн).

Як заявив в.о. начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради Віктор Кусий, станом на сьогодні у обласної ради намає жодного підприємства відповідного профілю й воно підпорядковуватиметься управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

Нагадаємо, проект рішення про створення цього підприємства на сайті Львфівської обласної ради опублікували ще на початку жовтня цього року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.