Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вітрина

Середа, 20 листопада 2019, 10:57

У Львові стартував конкурс на найкраще різдвяне оформлення вітрин

вітрина

Цього року міськрада закликає власників ресторанів та магазинів задекорувати вітрини у стилі арт-деко, щоб створити різдвяний настрій львів'янам.    

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 20 листопада до 20 грудня у місті Львові триває конкурс на різдвяно-новорічне оформлення вітрин, вікон та балконів. Підприємців та мешканців запрошують долучитися до створення святкової атмосфери, декоруючи свої вітрини, вікна та балкони центральної частини міста.

Цього року рекомендованою стилістикою оформлення конкурсних вітрин, вікон та балконів є стиль арт-деко, що заохочує учасників конкурсу до використання етнічних геометричних візерунків та декоративних елементів. При оцінюванні поданих на участь у конкурсі об'єктів враховуватимуться інноваційність композиційного рішення, використання ілюмінацій та механічних конструкцій, також оцінюватимуться зовнішній технічний та естетичний стан об'єкту.

У конкурсі можуть брати участь господарюючі суб'єкти, юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Для цього необхідно подати звернення встановленого взірця до Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради або через форму електронного звернення на офіційному веб-порталі Львівської міської ради на ім'я голови Галицької районної адміністрації з фотографіями об'єкта, який бере участь у конкурсі.

Переможців визначать до 26 грудня та відзначать Подяками Львівського міського голови.

Подані до участі у конкурсі об'єкти мають зберігати оформлення щонайменше до 20 січня 2020 року.

Нагадаємо, у 2017 році Верховна Рада затвердила 25 грудня, католицьке Різдво, офіційним вихідним днем.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.