Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександра Сладкова

bettersykhiv

Вівторок, 26 листопада 2019, 14:44

Підлегла Шміда планує очолити управління екології Львівської міськради

Олександра Сладкова

Олександра Сладкова подала документи на посаду керівника управління екології Львівської міськради.

Про це стало відомо з її декларації про доходи за 2018 рік як кандидата на посаду.

Олександра Сладкова подала свою кандидатуру на посаду керівника управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради. Зокрема, 26 листопада вона опублікувала на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Сладкова зазначила, що минулоріч увесь її дохід склав 163 228 грн зарплати у ЛКП "Інститут просторового розвитку". Вона зберігає 1 480 євро та 2 180 доларів готівки, обходиться без власної автівки, рахунків у банках та забудов.

Нагадаємо, Олександра Сладкова працювала начальницею відділу урбаністики у ЛКП "Інститут просторового розвитку", директором якого є депутат Львівської міськради Олег Шмід, а до цього була спеціалістом відділу інвестиційних проектів у ЛКП "Львівавтодор" й менеджером проектів програми міжнародної діяльності у КУ "Інститут міста". 

Додамо, у вересні цього року депутати змінили структуру Львівської міської ради та створили управління екології й відділ контролю за використанням та охороною земель.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.