Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Мирослава Туркало

loda.gov.ua

Середа, 4 грудня 2019, 11:14

Туркало більше не очолюватиме департамент культури Львівської ОДА

Мирослава Туркало

Мирослава Туркало звільнилася з посади директора департаменту культури Львівської ОДА.

Про це стало відомо з її декларації про доходи за 2018 рік перед звільненням.

Директорка департаменту культури Львівської ОДА Мирослава Туркало подала на сайті НАЗК свою декларацію про доходи перед звільненям з 1 січня цього року до 2 грудня включно, що означає, що ця дата була її останнім днем на цій посаді.

Зазначимо, Мирослава Туркало очолювала департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА з 2013 року. До цього вона працювала на посаді начальниці відділу мистецтв управління культури департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, а також була заступницею начальника відділу мистецтв і туризму управління культури і туризму Львівської ОДА.

У 2003 році Туркало працювала вчителем української мови та літератури у СШ №8 Львова.

Минулого року Туркало задекларувала 430 291 грн загального доходу. Із нерухомості у чиновниці – квартира, площею 59 кв.м, у Львові. Вона обходиться без власної автівки, забудов, цінних речей, рахунків у банках, проте зберігає 30 000 грн готівки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.