Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Середа, 4 грудня 2019, 16:22

Садовий контролюватиме львівське повітря своєю солодкою Ноздрею

У Львові створили робочу групу для покращання якості повітря у місті.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №633 від 3 грудня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для підготовки комплексу заходів щодо покращання якості повітря у Львові.

"З метою підготовки плану дій щодо зменшення забруднення повітря та його негативного впливу на стан здоров’я мешканців Львова утворити робочу групу для підготовки комплексу заходів щодо покращання якості повітря у Львові" – йдеться у розпорядженні.

Керівником робочої групи Садовий призначив заступника міського голови з з містобудування Любомира Зубача, а його заступником – начальницю управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Олександру Сладкову.

У склад робочої групи також входитимуть: заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрій Білий, радник міського голови Сергій Кіраль, директор комунальної установи Інституту міста Олександр Кобзарев, директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, директор ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олег Шмід, депутат міської ради Ірина Оршак.

Робоча група має до 31 січня 2020 року підготувати комплекс заходів щодо покращання якості повітря у місті та подати  свої висновки і пропозиції міському голові Львова Андрію Садовому.

Контроль за виконанням розпорядження Садовий залишив за собою.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.