Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

поліція Львова

facebook

Понеділок, 30 грудня 2019, 12:05

Копи Львівщини перейшли в посилений режим роботи

поліція Львова

Півтори тисячі поліцейських Львівщини працюватимуть в посиленому режимі під час новорічних свят. 

Особовий склад поліції Львівщини працюватиме у посиленому режимі всі новорічні свята. 

Про це повідомила прес-служба ГУ Нацполіції у Львівській області. 

Збільшено кількість нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких входитимуть експерти-вибухотехніки та кінологи – йдеться у повідомленні.

Основні зусилля правоохоронці скеровуватимуть на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, порушень публічного порядку та використання піротехнічних засобів під час масових заходів.

У Львові основну увагу правоохоронці приділятимуть охороні публічної безпеки у центральній частині міста, де проходить Різдвяний ярмарок, біля новорічної ялинки на проспекті Свободи та на площі Ринок. У районах – місцям, де проводитимуться масові заходи.

Поліцейські звертаються до мешканців Львова та області, а також до гостей нашого міста з проханням дотримуватись правил поведінки під час святкувань, не порушувати публічних порядок та поводитись відповідально.

У випадку, якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, телефонуйте на оперативну лінію 102 або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці. У такий самий спосіб повідомляйте про підозрілі предмети, виявлені у публічних місцях – радять у поліції. 

 

 

 

 

 

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram