Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

телевежа на Високому замку

Вівторок, 21 січня 2020, 12:19

У 2020 році телевежу на Високому замку у Львові освітлюватимуть за 134 тисячі гривень

телевежа на Високому замку

Львівська міськрада за 133,6 тис грн замовила обслуговування освітлення телевежі у Львівської філії КРРТ.

ЛКП "Львівсвітло" провело тендер у системі ProZorro на послуги з технічного обслуговування системи художнього освітлення телевежі у Львові, які переможець тендеру має здійснювати з 1 січня до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 2 січня, участь у ньому взяла лише Львівська філія концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, що запропонував за свої послуги 133 666,70 грн. Її й визнали переможцем.

Додамо, очікувана вартість закупівлі становила 133 700 грн. 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має кожного дня, по 365 раз за рік включати та вимикати художнє освітлення телевежі, здійснювати її поточне обслуговування, оглядати та замінувати електролампи.

Нагадаємо, на освітлення телевежі протягом 2019 року, що також здійснювала Львівська філія концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, у міськраді виділили 126 тис грн.

Додамо, директором Львівської філії концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення є Юрій Пінкевич. До її складу входять: РТПС "Львів" (Високий Замок), цех №1 у смт. Красне (в цеху працює наземна станція супутникового зв’язку ССЗ LE VSAT (супутниковий телепорт) Ku-діапазону для трансляції телерадіопрограм на супутник), цехи №2 і №3.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.