Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Володимир Данилюк

Володимир Данилюк

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 10 січня 2020, 17:25

Данилюк хоче очолити ЛКП Зелений Львів

Володимир Данилюк подав документи на посаду директора ЛКП Зелений Львів.

Про це стало відомо з його декларації про доходи за 2019 рік як кандидата на посаду.

Володимир Данилюк подав свою кандидатуру на посаду директора ЛКП "Зелений Львів". Зокрема, 10 січня він опублікував на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

До 10 січня включно, згідно із його декларацією перед звільненням, Данилюк працював заступником директора департаменту містобудування Львівської міської ради.

У декларації Данилюк зазначив, що минулоріч увесь його дохід склав 463 652 грн зарплати у Львівській міськраді. Він зберігає 330 000 грн готівки, їздить на авто Skoda Оctavia 2013 року випуску вартістю 48 000 грн та володіє квартирою у Львові, площею 50 кв.м.

З лютого 2017 року Данилюк очолив управління регулювання забудови департаменту містобудування Львівської міської ради, до цього він працював начальником відділу здійснення декларативних та дозвільних процедур інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, а у 2008-2016 роках він був менеджером відділу організації роботи, обліку та звітності управління архітектури департаменту містобудування Львівської міськради.

Нагадаємо, з 2012 року ЛКП "Зелений Львів" очолював Богдан Москвяк. До цього він був директором ДП "Личаків-парк" ЛКП "Зелений Львів", а у 1985-2001 роках працював у Львівському міському виробничому тресті зеленого господарства на посадах від робочого до головного інженера.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.