Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ковзанка

ковзанка

Четвер, 23 січня 2020, 13:45

У Львові створять дитячо-юнацьку спортивну школу зимових видів спорту

Львівські депутати підтримали рішення про створення комунального закладу, у якому навчатимуть зимових видів спорту.

Сьогодні, 23 січня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту м. Львова"

"За" проголосували 51 депутат.

Спортивна школа включатиме відділення зимових видів спорту, а саме: відділення фігурного катання, санного спорту, лижних гонок, гірськолижного спорту та сноубордингу. Комунальний заклад здійснюватиме навчально-виховну, фізкультурно-оздоровчу, організаційно-методичну, навчально-тренувальну та спортивну роботу з учнями-спортеменами та спортоменами-професіоналами із зимових видів спорту.

У школі розподілять навчально-тренувальний процес на декілька груп, зокрема тут навчатимуть початкову, попередньо базову, спеціалізовану базову підготовку та підготовку до вищих досягнень.

Управлінню комунальної власності департаменту економічного розвитку
повинно подати пропозиції щодо надання в оренду приміщення для облаштування спортивної школи зимових видів зимових видів спорту.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року Андрій Садовий заявив, що Львів боротиметься за право приймати Зимові Олімпійські ігри у 2030 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.