Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

незавершене будівництво

незавершене будівництво

П'ятниця, 24 січня 2020, 16:05

На Львівщині за 360 мільйонів від ДФРР вирішили добудувати об'єкти, які незавершили у 2019 році

За рахунок коштів ДФРР у 2020 році передбачено 33 проєкти, серед яких 10 об’єктів по Національній програмі Велике будівництво.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

23 січня в  ЛОДА відбулося засідання комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. На розгляд членів комісії представили перелік проєктів, що є перехідними, тобто вже отримували фінансування з ДФРР у 2019 році.

Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Лозинський повідомив, що за попередньою інформацією Міністерства розвитку громад та територій України обсяг коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік, передбачений для Львівської області становитиме 359,6 млн грн.

У зв’язку із тим, що на Львівщині в попередні роки за рахунок коштів ДФРР було розпочато та незавершено велику кількість об’єктів соціальної інфраструктури, Міністерство розвитку громад та територій України рекомендувало ЛОДА сфокусуватися у 2020 році на добудові перехідних об’єктів та не допустити розпорошення й нераціональне використання державних коштів.

"На сьогодні лише завершення розпочатих у 2019 році об’єктів вимагає фінансування на загальну суму понад 1 млрд грн. У зв’язку із завершенням періоду реалізації Державної стратегії регіонального розвитку у 2020 році проведення нового конкурсу інвестиційних програм та проєктів на 2020 рік видається недоцільним" – аргументував Василь Лозинський.

Т.в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда, пояснив, що у відповідності до постанови КМУ від 18.03.2015 №196, яка врегульовує порядок використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, у 2020 році можуть реалізовуватися перехідні проєкти області за рішенням комісії без оголошення конкурсу.

За результатами обговорення, члени комісії підтримали рішення щодо реалізації за рахунок коштів ДФРР у 2020 році 33 проєктів, серед яких передбачено також 10 об’єктів по Національній програмі "Велике будівництво". Так, Урядом пропонується у кожній області відкрити 5 дитсадків, 5 шкіл та 5 об’єктів спортивної інфраструктури.

Серед відповідного переліку будівництва планується здати в експлуатацію 22 об’єкти, на чотирьох – завершити загально-будівельні роботи, на семи – збільшити відсоток будівельної готовності до унеможливлення їх руйнування.

Відтак прийняті обласною комісією пропозиції будуть направлені на погодження профільному міністерству.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.