Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

лікарня

П'ятниця, 31 січня 2020, 13:56

У Львові з підозрою на коронавірус госпіталізували двох людей, які повернулися з Китаю

лікарня

Результати їхніх аналізів отримають до кінця наступного тижня, наразі наявність у них коронавірусу не підтвердили.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

За словами т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васько, у Львівській області є дві особи, які повернулися з Китаю і в них виявили ознаки гострого респіраторного захворювання. Зараз вони перебувають у Львівській обласній інфекційній лікарні.

Спочатку, 27 січня медики госпіталзували студента, який повернувся в Україну з підозрою на коронавірус, а через 2 дні 29 січня до медиків звернувся чоловік, який вимушено повернувся з туристичного відпочинку у Китаї, з признаками гострого респіраторного захворювання.

"Дві особи повернулися не з визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій і були госпіталізовані в інфекційну лікарню. Їм провели експрес-тести на грип, які показали негативний результат. Стан здоров'я цих двох осіб є близький до задовільного" – повідомив Андрій Васько.

У двох пацієнтів відібрали усі необхідні аналізи та відправили їх у Центр громадського здоров'я МОЗ України. За відповідною процедурою аналізи зі Львова відправляють у Київ, звідки транспортують у міжнародні лабораторії за кордон. На проводення аналізів та отримання результату необхідно від 7 до 10 днів.

"Ми відправляємо всі аналізи на Київ, транспортування забезпечує наш Львівський лабораторний центр. Деякі аналізи можуть проводитися за кордоном. Навіть при наявності в Україні обладання для проведення цих аналів, міжнародні лабораторії також будуть застосоуватися, тому що це новий варіант вірусу, який потребує більш детального дослідження" – пояснив Андрій Васько.

Наразі відсутня інформація щодо навності у двох пацієнтів захворюваності на коронавірус, однак остаточні результати отримають до кінця наступного тижня. Доки не прийдуть результати їхніх лабораторних досліджень, які спростують чи підтвердять наявність у них коронавірусу, пацієнти знаходитимуться у спеціальних боксах в інфекційній лікарні.

За словами Андрія Васька наші медики знаю як лікувати вірусні інфекції і мають достатньо засобів для того, щоб забезпечити медичну допомогу пацієнтам з підозрою на грип.

"Лікування будь-якого вірусного захворювання має в собі компоненти стабілізації стану, корекції дихальних порушень і загально-підтримуючу терапію. На сьогоднішній день не йде мова про вакцинацію, а йдеться про усунення симптомів, які характерні для ситуації, яка є зараз в Китаї" – пояснив Андрій Васько.

Випадок класифікується як потенційно-небезпечний при наявності у пацієнтів виражених симптомів грипоподібного захворювання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.