Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ганна Новосад

Четвер, 6 лютого 2020, 13:57

Ганна Новосад зустрілася з директорами шкіл Львівщини

Ганна Новосад

На Львівщині із робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 6 січня, Львівщину відвідала із робочим візитом Міністр освіти та науки України Ганна Новосад. Відтак, Міністр зустрілась  із керівниками закладів загальної середньої освіти м. Львова, Стрия, Дрогобича.

У межах зустрічі обговорювали переваги та недоліки фінансової автономії, що заважає фінансовій прозорості закладів, плюси та мінуси фінансової автономії в контексті розвитку матеріальної бази.

"Усі ми ввійшли в дуже амбітну реформу "Нова українська школа". Зміни, до яких залучено 15 тисяч шкіл, 400 тисяч вчителів та 4 млн школярів, не можуть бути простими. Я переконана, що зробити реформу без живого зворотного зв’язку неможливо. Тому ми говоримо з вчителями, директорами та освітянами загалом. Комунікація з ними безцінна" – відзначила Ганна Новосад.

Зазначимо, також сьогодні Ганна Новосад проведе зустріч із представниками закладів освіти педагогічного профілю на тему: "Професійний розвиток вчителя". 

Окрім того, вона оглянула новий освітній простір Ліцею ім. Івана Пулюя та ознайомилась з особливостями організації харчування учнів у закладі.

Нагадаємо, раніше Ганна Новосад заявляла, що російськомовні школи в Україні перейдуть на навчання українською мовою у вересні 2020 року. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.