Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Уляна Штангрет

lvivoblrada.gov.ua

Вівторок, 18 лютого 2020, 15:45

Уляна Штангрет очолить Школу вищої спортивної майстерності

Уляна Штангрет

Конкурсна комісія Львівської облради обрала на посаду керівника Школи вищої спортивної майстерності Уляну Штангрет.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Конкурсна комісія з обрання на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради "Школа вищої спортивної майстерності" підтримала кандидатуру Уляни Штангрет.

Таке рішення ухвалили члени конкурсної комісії сьогодні, 18 лютого. За  Уляну Штангрет  проголосувало 8 із 9 членів комісії. Як відомо, на минулому засіданні дві претендентки - Оксана Вацеба та Уляна Штангрет представили своє бачення розвитку спортивної установи на найближчі 5 років.

Відтак кандидатуру Уляни Штангрет конкурсна комісія рекомендуватиме на затвердження сесії Львівської обради терміном на 5 років.

Уляна Штангрет здобула середню освіту у Містківській середній школі. З 1995 по 1999 рік навчалася у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені З 1999 по 2004 рік навчалася у Львівському державному інституті фізичної культури за спеціальністю "Олімпійський та професійний спорт" та здобула кваліфікацію "тренер-викладач". 

З 2007 по 2010 рік навчалася у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобула кваліфікацію "Магістр державного управління". 
Після закінчення Педагогічного коледжу з 1999 по 2001 рік працювала у садку-школі "Малюк" на посаді вихователя. 

З 2001 по 2005 рік працювала у Львівському обласному управлінні з фізичного виховання та спорту на посаді провідного спеціаліста. 

З 2005 до тепер працюю в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, починаючи від посади головного спеціаліста, в подальшому - заступника начальника відділу та начальника відділу спорту та проведення заходів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.