Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ритуальні послуги

Понеділок, 2 березня 2020, 12:40

На очищення від сміття кладовищ Львова виділили мільйон гривень

ритуальні послуги

ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" замовило послуги з вивезення сміття з кладовищ Львова за 1 млн грн.  

Львівське комунальне підприємство "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" оголосило тендер у системі ProZorro на послуги з вивезення побутових відходів з територій кладовищ Львова, які переможець тендеру має здійснювати до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 10 березня, а очікувана вартість послуг становить 1 000 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має вивозити сміття із території таких кладовищ міста: Янівське – вул.Т.Шевченка, 128, Голосківське – вул. І.Миколайчука,42, Сихівське – вул.Зелена (с.Пасіки-Зубрицькі), кладовище на вул. Д.Чижевського, кладовище на вул. Майданній, кладовище на вул. Топольній, кладовище Білогорща – вул.Білогорща, кладовище на вул. Тракт Глинянський, кладовище на вул.Варшавській.

Загалом протягом року з території міських кладовищ, на яких облаштовано 79 контейнерів, мають вивезти 645 тисяч тонн сміття.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року депутати Львівської міськради прийняли програму утримання львівських цвинтарів на 2020-2022 роки. А з серпня того ж року у Львові на 12% подорожчали ритуальні послуги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.