Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Сигнівка

google.com.ua

Четвер, 5 березня 2020, 13:08

Площу індустріального парку Сигнівка зменшили на три гектари

Сигнівка

Львівські депутати зменшили межі нового індустріального парку "Сигнівка" до 15 га.

Сьогодні, 5 березня, на сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до концепції індустріального парку "Сигнівка". Це рішення підтримали 35 депутатів.

Зокрема, депутати зменшили площу земельної ділянки на вул. Північній у Залізничному районі Львова, яку пропонують виділити для індустріального парку "Сигнівка", з 18,2835 га до 15 га.

"Ми в 2017 році приймали концепцію розвитку індустріальної зони "Сигнівка". Вона загальною площею є понад 52 га. З них 15 га ми продали від виробництво і там уже зараз проводяться підготовчі роботи. Також пропонуємо продати через аукцон під виробничу діяльність ще 18,8 га, а 15 га залишити під індустріальний парк", – заявила директорка департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич.

За її словами, призначення ділянки у 18,8242 га не зміниться, тут планують планують розмістити підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Наразі управління земельних ресурсів міськради має виготовити експертну грошову оцінку вартості цієї земельної ділянки та подати міській раді на затвердження.

Щодо 15 га, то цю ділянку, згідно із затвердженим депутатами міськради ще у 2017 межі нового індустріального парку "Сигнівка", планують виділити для інвесторів для будівництва індустріального парку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.