Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сихів

Вівторок, 24 березня 2020, 13:25

На дорожні знаки Сихова виділили більше майже 400 тисяч гривень

Сихів

Сихівська РА замовила ремонт та встановлення дорожніх знаків у районі за 375 тис грн.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з виготовлення, встановлення та ремонту дорожніх знаків на території Сихівського району, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартував 2 березня, у ньому взяли участь четверо компаній. Переможцем обрали ТОВ "Дорожні знаки", що запропонувало ціну у 375 800 грн, а очікувана вартість послуг становила 640 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру протягом року має слідкувати за станом та наявністю необхідних дорожніх знаків у районі (у тендерній документації вказали, що мають місце випадки знищення дорожніх знаків в результаті ДТП, викрадення дорожніх знаків чи інше їх фізичне знищення).

Дорожні знаки повинні виготовлятись з оцинкованої сталі товщиною 1-1,5 мм, лицева частина знаків –плівка з середньою інтенсивністю світлоповертання та оптичною системою з сферичних лінз, стійка до механічних пошкоджень та гарантійним терміном не менше 7 років.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Дорожні знаки" зареєстроване з 2002 року у селі Черляни Городоцького району, займається виробництвом інших готових металевих виробів. Власниками фірми є львів'яни Віктор та Віолетта Мельничуки. Розмір статутного капіталу підприємства становить 242 108,14 грн.

Віктор Мельничук також є власником фемерського господарства "Дубовець" та ТЗОВ "Дизель Форс".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.