Зміст статті

11 березня 2020

Львів на карантині

Брифінг Андрія Садового щодо карантину у Львові

Брифінг міського голови Львова Андрія Садового щодо обмежувальних заходів у Львові, які вводить Львівська міська рада для убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

З 12 березня до 3 квітня у Львові вводять карантин в навчальних закладах та обмежують проведення масових заходів.

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення з 12 березня до 3 квітня призупинити навчання у школах і дитячих садочках міста для забезпечення мешканців від поширення коронавірусу.

Також вводять обмеження на проведення масових заходів у місті, а форуми, фестивалі і планові заходи рекомендують перенести. Зокрема:

– призупинити проведення культурно-масових та спортивних заходів;

– забезпечити обмеження проведення масових заходів (більше 200 осіб), не допускати осіб, які за результатами термометрії мають підвищену температуру тіла;

– забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ з ознаками гострого респіраторного захворювання.

Крім цього, керівникам торгівельних мереж, торгівельно-розважальних центрів рекомендовано:

– не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання;

– забезпечити проведення обробки антисептичними засобами приміщення, торговельних закладів, закладів харчування, тощо;

– провести роз'яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом;

– посилити дезінфекційний режим (проводити вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в торговельних закладах та закладах харчування, забезпечити постійну наявність антисептичних засобів для обробки рук, тощо).

Також у Львівській міськраді заборонили відрядження працівників за кордон.

Нагадаємо, що 3 березня в Україні зафіксували перший випадок коронавірусу. Хворого виявили у Чернівцях. Через це у Львові створили штаб для боротьби з коронавірусом, запустили спеціальний чат-бот й рекомендують відтермінувати спортивно-масові заходи. Також З 12 березня до 3 квітня в Україні вводять карантин в навчальних закладах та обмежують проведення масових заходів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.