Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

чиновники Львівської ОДА

Четвер, 12 березня 2020, 14:20

Зарплати чиновників Львівської ОДА збільшили на 15%

чиновники Львівської ОДА

Львівська облрада виділила 35 млн грн на збільшення зарплат чиновників Львівської ОДА.

Сьогодні, 12 березня, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили програму підтримки органів державної влади. "За" проголосували 59 депутатів.

Зокрема, з обласного бюджету передбачено виділити 35 млн грн на преміювання чиновників Львівської ОДА та її структурних підрозділів у 2020 році.

Як пояснив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, середня заробітна плата працівників обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів у 2020 році менша на 15,4% від середнього заробітку у 2019 році. Станом на сьогодні середня зарплата становить 11 тис грн, відтак її збільшать на 15% – до 12 812 грн.

"Обсяг видатків на поточне утримання органів виконавчої влади обласної ланки становить лише 2,9% до загального обсягу асигнувань. Незважаючи на ріст цін і тарифів на товари та послуги, впродовж останніх років вказані видатки не зростали. Такий стан бюджетного забезпечення значно ускладнює виконання функцій, покладених на обласну державну адміністрацію та її структурні підрозділи", – йдеться у тексті програми.

Нагадаємо, у січні заступнику голови Львівської ОДА Івану Собкові нарахували 42 тис грн зарплати, більша половини якої становили премія та надбавки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.