Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Ростислав Кісіль

Четвер, 19 березня 2020, 11:14

Мeest виділила 20 млн грн для лікарень Львівщини на боротьбу з коронавірусом – Ростислав Кісіль

Ростислав Кісіль

Міжнародна група компаній Meest скерувала 20 млн грн на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівській області.  

Про це повідомив президент компанії Meest Ростислав Кісіль.

У зверненні до краян Ростислав Кісіль наголосив на тому, що для Meest, з моменту створення компанії у 1989 році, основною місією завжди була допомога українцям у всьому світі. Тому Meest не може бути осторонь, для всіх членів команди надзвичайно важливі безпека, здоров'я та спокій людей.

"Здоров'я – найбільша цінність людини. Бо воно є єдиною умовою життя. А людина є найбільшою цінністю особисто для мене та для групи компаній Meest, яку я очолюю. Підприємства групи Meest, в тому числі українська компанія Meest Express, прийняли рішення долучитись до соціально відповідальних українських компаній та виділити 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівському регіоні" – наголосив він.

Також Ростислав Кісіль закликав українських підприємців допомогти у боротьбі з коронавірусом.

"Ми дякуємо всім компаніям, які вже проявили таку важливу ініціативу. Запрошую інші підприємства при можливості долучитись. Будьте здорові. Разом – ми сила!" – заявив президент компанії Meest.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.