Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

проспект Свободи, 24

google.com.ua

Понеділок, 30 березня 2020, 13:04

У Львові шукають реставратора для пам'ятки архітектури на проспекті Свободи

проспект Свободи, 24

Львівська міськрада вдруге замовила за 3 млн грн реставрацію фасаду пам'ятки архітектури на проспекті Свободи, 24.

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради вдруге оголосило тендер у системі ProZorro на ремонтно-реставраційні роботи будинку-пам'ятки архітектури на проспекті Свободи, 24, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2021 року.

Перші торги мали стартувати 11 березня, однак на них подався лише один учасник, що недостатньо для проведення торгів, тому міськрада оголосила повторну закупівлю. Цього разу аукціон відбудеться 31 березня, а очікувана вартість послуг не змінилася і становить 3 002 417 грн.

Як вказано у закупівлі, під час реставрації у будинку відновлять фасад та пофарбують, здійснять реставрацію ліпного декору, балконів.

 

Зазначимо, будинок на проспекті Свободи, 24 був споруджений у 1836-1837 роках за проектом архітектора Йоганна Зальцмана. Пізніше до триповерхової бідермаєрівської кам’яниці добудували четвертий поверх. У 1856-1866 роках тут жив польський поет і відомий географ Вінцент Поль.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада замовила за 1,2 млн грн реставрацію фасаду пам'ятки архітектури на вул. К. Левицького, 10.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.