Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сезон тиші на Львівщині

Вівторок, 31 березня 2020, 11:45

З 1 квітня у лісах Львівщини розпочинається Сезон тиші

Сезон тиші на Львівщині

У період із 1 квітня до 15 червня у лісах та на об'єктах благоустрою заборонено будь-які заходи з підвищеним шумом.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

З метою збереження популяції, охорони ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження з 1 квітня у лісах Львівської області стартує щорічна природоохоронна кампанія "Сезон тиші". 

Згідно статті 39 Закону України "Про тваринний світ" у період із 1 квітня до 15 червня у лісах забороняються будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою, зокрема стрілянина, проведення вибухових робіт, феєрверки, санітарні рубки лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Осіб, які вчинили правопорушення притягатимуть до відповідальності згідно статті 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафу в розмірі від 510 до 850 грн для громадян та від 850 грн до 1190 грн для посадових осіб.

Нагадуємо, що за спалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення протоколи про адміністративні правопорушення мають право складати посадові особи користувачів мисливських угідь, які в подальшому направляються на розгляд до Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Нагадаємл, з квітня до червня у водоймах Львівської області триватиме нерестова заборона на ловлю риби. Варіанти підготували перелік водойм на Львівщині, де дозволили ловити рибу в нерестовий період.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.