Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

равлики

lviv.dei.gov.ua

Четвер, 16 квітня 2020, 11:58

Екологи заявили, що равлики, яких викинули біля Жовкви, не забруднюють навколишнє середовище

равлики

За результатами лабораторних досліджень у пробах ґрунту не виявлено перевищень вмісту забруднюючих речовин відносно фонових показників.    

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

8 квітня 2020 року спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції в рамках проведення заходів державного контролю відібрали проби ґрунту на території Сопошинської сільської ради Жовківського району, де на площі 40м² невідомими особами відбувся вивіз равликів, частина з яких - живі. 

За результатами лабораторних досліджень у пробах ґрунту не виявлено перевищень вмісту забруднюючих речовин відносно фонових показників.  

Інспекція повідомила Сопошинську сільську раду Жовківського району про результати здійсненого державного контролю та зобов’язано вжити заходів для визначення власника  вивезених равликів.

Водночас вирішити питання стосовно ліквідації їх несанкціонованого розміщення, оскільки відновідно до статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", місцеві ради несуть відповідальність за стан навколишнього природного середовища на своїй території в межах наданих повноважень

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.