Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

П'ятниця, 17 квітня 2020, 13:36

Козицький передумав розбудовувати гірськолижний комплекс "Захар Беркут"

Максим Козицький

Максим Козицький скасував свій дозвіл на розбудову гірськолижного комплексу "Захар Беркут" у селі Волосянка всупереч рішенню суду.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №250 від 15 квітня 2020 року.

Згідно з документом Максим Козицький скасував своє попереднє розпорядження, у якому дозволив ТОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" збудувати біля села Славське об'єкти фізичної культури і спорту для обслуговування канатно-крісельної дороги.

"Зобов'язую визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08.04.2020 № 237/0/5-20 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)" – йдеться у докуенті.

Зазначимо, у розпорядженні №237 голова ЛОДА надав дозвіл ТзОВ "ГК "Волосянка" на розроблення технічної документації зі землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 1,0165 га, що розташована за межами населеного пункту на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області, для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (для обслуговування канатно-крісельної дороги).

Зазначимо, раніше ТзОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом визнати протиправним та скасувати розпорядження Сколівської районної державної адміністрації від 12.08.2019 № 178 про відмову у затвердженні детальних планів території.

ТзОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" зазначає, що в своєму  розпорядженні Сколівська РДА не вказала підстав для відмови у затвердженні детальних планів території, а текст розпорядження зводиться лише до цитування назв нормативно - правових актів, тому вважають відмову формальною та безпідставною.

Крім цього, вказано, що детальний план територій погоджувався з першим заступником Сколівської РДА Лепісевичем Я.М. та керівником відділу містобудування та архітектури Кончевич О.А.  Згідно з матеріалами справи, з моменту прийняття розпоряджень про розроблення детальних планів територій минуло більше 2 років, однак Сколівська РДА не вжила жодних заходів щодо укладення відповідних договорів з розробниками документації.

Згідно з рішенням Львівського адміністративного окружного суду від 13 січня 2020 року суд зобов'язав Сколівську РДА скасувати розпорядження  про відмову у затвердженні детальних планів території та затвердити:

- містобудівну документацію Детальний план території земельної ділянки для обслуговування існуючих нежитлових будівель, а саме очисних споруд бази відпочинку Захар Беркут.

- містобудівну документацію Детальний план території земельної ділянки для обслуговування існуючих нежитлових будівель, а саме кафе на 48 місць, громадських вбиралень, очисних споруд, резервуарів та витягів буксирних, які належать ТзОВ "ГК "Волосянка"

- містобудівну документацію Детальний план території земельної ділянки для обслуговування існуючого нерухомого майна, а саме пасажирської канатно-крісельної дороги, яка належить ТзОВ "ГК "Волосянка"/

За даними порталу YouControl ТОВ "Гірськолижний комплекс "Волосянка" засноване більше 6 років тому у селі Волосянка Сколівського району на вул. Богдана Хмельницького, 1. Основний вид діяльності підприєства діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування, а статний фонд фірми становить 29 092 790,00 грн.

Кінцевим бенефіціарним власником копмлексу є львів'янин Орест Шийко, а засновником є ТзОВ "Захар Беркут", яке також належить Оресту Шийко. Також він володіє ТзОВ "Стрийбудкераміка".

Зазначимо за адресою село Волосянка на вул. Богдана Хмельницького, 1 розташований гірськолижний курорт та готель "Захар Беркут", який має у своєму розпорядженні 5 підйомників. Крім цього, тут розташована найдовша в Україні пасажирська канатна дорога, її довжина становить 2710 метрів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.