Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Вівторок, 21 квітня 2020, 17:19

Укргазбанк займеться розміщенням облігацій позики для Садового на 300 млн грн

Андрій Садовий

Укргазбанк став переможцем конкурсу з відбору послуг з андерайтингу для випуску облігацій внутрішньої місцевої позики Львова у 2020 році серії "J" на суму 300 млн грн.

Сьогодні Укргазбанк переміг у конкурсі з відбору послуг з андерайтингу для випуску облігацій внутрішньої місцевої позики м. Львова у 2020 році серії "J" на суму 300 млн грн та серії "K" на суму 300 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Переможцем конкурсу визначений ПАТ Акціонерний банк "Укргазбанк" на випуск облігацій серії "J" на суму 300 млн грн. Пропозиції, які подав ПАТ АБ "Укргазбанк" – це маржа в розмірі 2,5% річних за випуском облігацій та сума винагороди, зокрема, за витрати з розміщення та обслуговування облігацій на весь період обігу – 100 тис. грн", – йдеться у повідомлені.

Нагадуємо, у вересні Львівська міськрада ухвалила здійснити запозичення до міського бюджету у формі емісії облігацій місцевої позики на загальну суму 1 200,0 млн грн у два етапи.

Перший етап відбувся у 2019 році на суму 300 млн грн для випуску облігацій серії "І". Другий етап був запланований у 2020 році на загальну суму 900 млн грн для випуску облігацій трьох серій.

Кошти від випуску облігацій передбачено спрямувати для фінансування об'єктів транспортної інфраструктури, доріг та інженерних об'єктів на них, виготовлення проєктно-кошторисний документації.

Нагадаємо, у 2019 році депутат Львівської міської ради, директор Львівської обласної дирекції "Укргазбанку" Олег Василишин пожертвував Самопомочі 1,3 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.