Тетяна Жикаляк,  2 квітня 2012

Львівські політики в соцмережах: Садовий пасе задніх, а Тягнибок наздоганяє Куйбіду

Соціальні мережі набувають все більшої популярності серед політиків як засіб комунікації. Львівські політики не є виключенням – вони активно освоюють цей інформаційний простір.

На відміну від традиційних ЗМІ специфікою соціальних мереж можна вважати те, що успіх в них забезпечується в значній мірі індивідуальною участю у спілкуванні саме політик, а не його прес-служба.

«Варіанти» склали рейтинг популярності львівських політиків в соціальній мережі Facebook. У рейтингу приймають участь народні депутати, депутати обласної і міської рад. В основу його покладена кількість друзів (лайків), які з власної доброї волі захотіли отримувати інформацію від політика (переглядати, читати, спілкуватися) або ж ті, кого сам політик запросив до спілкування. 

Зазначимо, що мер Львова Андрій Садовий також має свою сторінку у  Facebook. Проте її популярність значно менша, ніж навіть в деяких працівників Львівської мерії (з етичних міркувань ми їхні прізвища не розголошуємо). Садовий має лише 552 друга. Проте інші керівники виконавчої гілки влади на Львівщині взагалі відсутні в цій соціальній мережі, а тому порівнювати успіхи мера Львова просто немає з чим.

 

Народні депутати (всього 7 із 16)

Депутати Львівської міськради (всього 27 із 90)

Львівська облрада (всього 35 із 116)

Ідея: Watcher 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.