Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Богдан Кейван та Андрій Годик

loda.gov.ua

П'ятниця, 8 травня 2020, 14:35

Богдана Кейвана призначили керівником департаменту ПЕК Львівської ОДА

Богдан Кейван та Андрій Годик

До цього він був начальником відділу паливних ресурсів і ресурсозбереження управління паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА призначили Кейвана Богдана Петровича.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик сьогодні представив колективу департаменту нового керівника.

"Серед основних завдань – це проблематика вугільної галузі, комплексна робота у напрямку енергозбереження, розвитку нафтогазової та енергетичної промисловості. Також важливою є підтримка приватного бізнесу, щоб приєднання до електричних та газових мереж було прозорим та зрозумілим для бізнесу" – зазначив перший заступник голови.

Зазначимо, що Богдан Кейван закінчив Львівський університет імені Івана Франка та Львівський політехнічний інститут, здобув дві освіти – юриста та інженера-будівельника.

Відтак, працював інженером, спеціалістом паливно-енергетичного комітету ЛОДА, начальником відділу паливних ресурсів і ресурсозбереження управління паливно-енергетичного комплексу ЛОДА, а також у банківській установі.

Нагадаємо, у січні 2019 року департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА очолив Володимир Лялька. Однак вже в жовтні 2019 року Львівська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.