Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська ОДА

Середа, 13 травня 2020, 14:22

Через неефективність чиновників департамент освіти ЛОДА втратив більше 100 тис грн

Львівська ОДА

Аудитори встановили, що під час виконання бюджетних програм департаментом освіти і науки ЛОДА нецільово використав 112 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 13 травня, відбулось чергове засідання постійної комісії з питань освіти і науки, під час якого акцентували увагу на проведеному Державною аудиторською службою України аудиті щодо виконання бюджетних програм департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації за 2017-2018 роки та за січень - вересень 2019 року. За його результатами встановлено порушень фінансової дисципліни на 112 677,13 тисяч грн.

Відтак, заступник голови  Львівської ОДА Іван Собко наголосив, що станом на сьогодні триває службове розслідування, мета якого встановити посадових осіб, дії чи бездіяльність яких призвела до нецільового використання такої суми грошей.

"Львівська обласна державна адміністрація не прикриватиме винних осіб у нецільовому використанні 112 мільйонів гривень. Станом на сьогодні не має інформації, чи поліція вживає заходів в частинні відкриття проваджень, але точно знаємо, що перевіряють усі факти. Ми невідкладно відреагуємо, як тільки будуть результати розслідування. Відповідальність за усі дії, що стосуються використання коштів обласного чи інших бюджетів нестиме головний розпорядник коштів, тобто особа, яка в той час керувала департаментом" – наголосив Іван Собко.

Також під час засідання  розглянули питання  проведення оптимізації мережі комунальних закладів освіти.

"Правильна освітня мережа в кожній громаді та районі – це дуже важливо. Ми не закликаємо закривати школи, але коли, наприклад, у Старосамбірському районі на одну дитину припадає фінансування  60 – 70  тисяч гривень – це неприпустимо і це є неефективне використання коштів.  Тому ми наголошуємо керівникам відділів освіти ще раз, зробіть освітню мережу ефективнішою, має бути належна якість надання освітніх послуг і відповідність оплати за неї" – додав Іван Собко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.