Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

gloTM

Середа, 20 травня 2020, 16:04

Пристрій для нагрівання тютюну gloTM і стіки до нього

gloTM

На правах реклами. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну чи нікотину.

Технологія для нагрівання тютюну під брендом gloTM є розробкою Бритіш Американ Тобакко.

Замість горіння пристрій нагріває тютюн від 240 до 280°C, завдяки чому в середньому виділяється на 90% менше токсинів, ніж під час куріння звичайної сигарети*. На відміну від речовини, що згорає, нагрітий тютюн зберігає максимум смаку. Це означає, що користуючись продукцією бренду gloтм курці можуть отримувати нікотин без диму і попелу**.

Перевагою gloTM є простота використання приладу. Принцип його роботи полягає в наступному:

– тютюновий стік вставляється у верхній отвір на корпусі пристрою;

– після натискання на кнопку необхідно дочекатися однієї, а потім другої вібрації. Це сигналізує про те, що тютюн нагрітий;

– через 3-4 хвилини пристрій завібрує, чим сповістить користувача про закінчення сеансу.

З чим використовується gloTM

З пристроєм для нагрівання можуть використовуватися тільки спеціальні стіки, котрі містять натуральний тютюн, особливим чином підготовлений для застосування в аксесуарах бренду gloTM. Стіки не можуть використовуватися для класичного куріння, оскільки створювалися не для горіння, а для нагрівання. Використані стіки необов'язково викидати в урну. З метою утилізації можна придбати відповідний контейнер марки gloTM. Замовити додаткові аксесуари можна на офіційному онлайн-ресурсі бренду – myglo.com.ua.

Які існують стіки

Для пристроїв бренду gloтм передбачено різні стіки***. На сайті ви знайдете:

Тютюнові стіки. М'який або насичений смак класичного тютюну. Можливі доповнення у вигляді фільтра з солодким смаком.

Стіки з капсулою. Це тютюнові вироби з переважно ягідними та фруктовими смаками. Капсули можуть надавати аерозолю додаткового присмаку, наприклад, карамелі.

Ароматизовані стіки. Вироби з цитрусовим, ментоловим та іншими ароматами.

На офіційному сайті gloTM можна замовити будь-який вид стіків, підібравши потрібний смак. Велика колекція смаків стіків внесе різноманітність у звичний сеанс вживання тютюну та додасть настрою насичений аромат.

* Порівняння диму спаленого тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloTM. Порівнюється дев'ять шкідливих компонентів, які рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що цей продукт є менше шкідливим, ніж інші тютюнові продукти

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що цей продукт є менше шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.