Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Meest Group

retailers.ua

Четвер, 21 травня 2020, 17:12

Група Meest представила проєкт GiftsForUkraine для допомоги рідним під час карантину

Meest Group

Проєкт GiftsForUkraine.com пропонує доставку рідним і друзям в Україні наборів продовольчих та непродовольчих товарів.

Транснаціональна компанія Meest представила новий проєкт GiftsForUkraine.com, який надає можливість українцям закордоном допомагати рідним на Батьківщині під час карантину та економічної кризи.

"Коронавірусний карантин, а також економічна криза, яку він спровокував у всьому світі, стали серйозними випробуванням для всіх людей. В Канаді та Америці ми отримали величезну кількість звернень від наших клієнтів допомогти передати рідним в Україні продукти та інші необхідні побутові речі. Тому ми у найшвидші терміни запустили в Північній Америці онлайн-сервіс GiftsForUkraine.com, з допомогою якого українці закордоном отримали можливість замовити промислові товари, продуктові набори, подарунки та сувеніри на всі випадки та для будь-яких вікових груп, для рідних і друзів, які проживають в Україні. Наші фахівці до дрібниць продумали склад наборів, аби включити в них все найбільш необхідне, а логісти та кур'єри максимально швидко і безпечно доставлять їх у зазначене місце у всій Україні. Ми продовжуємо пришвидшеними темпами додавати все новий та новий асортимент та відкрили доступ до сервісу й в інших країнах світу" – повідомляє пресслужба керуючої компанії Meest. 

Сервіс доставки допомоги та підтримки з-закордону GiftsForUkraine.com пропонує доставку рідним і друзям в Україні наборів продовольчих та непродовольчих товарів, як першої необхідності, так й овочеві, десертні, а також подарункові.

Скористатись ним можуть перед усім українці, які мешкають і працюють в США та Канаді, а також в інших країнах та на інших континентах. Адже основна перевага сервісу – набори формуються з товарів, які є доступними в Україні. Їх не треба доставляти з-за кордону. Як відомо, значна кількість товарів першої необхідності, як промислових, так і продуктових, заборонена до транспортування літаками чи іншими видами міжнародного транспорту.

"У такі важки моменти ми, українці закордоном, консолідуємось і протягуємо руку допомоги один одному, дбаємо не лише про себе, але й про своїх рідних та друзів. Наша компанія понад 30 років будує мости, які з'єднують українців у всьому світі, допомагають їм вистояти в часи випробувань, зберегти зв'язки з Батьківщиною та рідними. Тому нашим обов'язком було створення швидкого рішення, за допомогою якого можна забезпечити родичів та близьких необхідними продуктами та речами", – розповів засновник компанії Ростислав Кісіль. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.