Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

алкогольні вироби

Вівторок, 9 червня 2020, 14:11

На Львівщині збільшилося виробництво алкогольних напоїв

алкогольні вироби

У січні-квітні, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 5,4%.  

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості виробництво зросло на 6,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 28,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 22,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 20,3%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 16,1%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,8%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,9%).

Нагадаємо, у січні-березні, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 8,9%.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.