Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Денис Шмигаль

Четвер, 18 червня 2020, 13:15

22 нардепи з Львівщини не підтримали програму дій уряду Шмигаля

Денис Шмигаль

Верховна Рада не підтримала оновлену програму діяльності уряду Дениса Шмигаля.

Сьогодні, 18 червня, Верховна Рада не підтримала оновлену програму діяльності Кабінету міністрів. "За" опроголосували лише 207 народних депутатів.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, програма направлена на підтримку українського виробника, малого і середнього бізнесу, енергетиків і фермерів, реалізацію оновленої медичної реформи і зміну пенсійної системи.

Відхилення програми уряду означає, що Кабмін не отримав річний імунітет. Також нардепи наголошували, що уряд Шмигаля не заслуговує на імунітет та має піти у відставку, зокрема, й через Арсена Авакова на посаді міністра МВС.

Зазначимо, на початку червня представники Голосу закликали нардепів від інших фракцій підписувати постанову для ініціювання розгляду питання про звільнення Авакова. Крім цього, 5 червня, активісти пікетували будівлю Нацполіції Львівщини з вимогою відставки міністра.

З львівських нардепів програму уряду підтримали: Орест Саламаха (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Павло Бакунець (Довіра), Андрій Кіт (Довіра).

Відсутні на пленарному засіданні: Євген Петруняк (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Святослав Вакарчук (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Степан Кубів (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність).

Утрималися: Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Ярослав Дубневич (За майбутнє), Тарас Батенко (За майбутнє), Олена Кондратюк (позафракційна).

Проголосували проти: Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Софія Федина (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Роман Лозинський (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Галина Васильченко (Голос), Наталія Піпа (Голос), Ярослав Рущишин (Голос).

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра та проголосувала за призначення нового складу Кабінету міністрів України, який очолив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.