Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

П'ятниця, 26 червня 2020, 11:00

У Львівській міськраді обрали уповноважену особу із закупівель

Львівська міськрада

Ігор Сірко став уповноваженою особою виконавчого комітету Львівської міськради.

Сьогодні, 26 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про затвердження уповноваженої особи виконавчого комітету Львівської міської ради.

Зокрема, згідно із вимогами нового закону "Про публічні закупівлі", у виконавчому комітеті визначається уповноважена особа, яка займатиметься забезпеченням належного юридичного супроводу щодо організації та проведення закупівель.

Уповноважено особою виконком призначив начальника організаційного управління Львівської міської ради Ігоря Сірка, який окрім своїх посадових особ'язків, займатиметься ще у закупівлями.

Як йдеться у документів, при встановленні премії йому за результатами роботи за місяць, також потрібно враховувати додаткову роботу уповноваженої особи.

Відтак, до 1 січня 2022 року Ігор Сірко має забезпечити організацію та проведення процедур спрощених закупівель.

Зазначимо, Ігор Сірко працює начальником організаційного управління Львівської міської ради з 2007 року, до цього працював у виконавчих органах міськради, а впродовж 1994-1995 років працював при єпархіальному управлінні Зборівської єпархії Української греко-католицької Церкви.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.