Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

акція протесту у Львові

Вівторок, 30 червня 2020, 12:32

Представники профспілок Львівщини пікетували Львівську ОДА

акція протесту у Львові

Представники профспілок Львівщини провели акцію протесту з вимогою не допустити ухвалення законопроєктів, котрі обмежують роботу профспілки.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 30 червня, під стінами Львівської ОДА відбувся пікет представників профспілок з вимогою не допустити ухвалення законопроєкту №2681 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)". Депутатська ініціатива законопроєкту належить партії  "Слуга народу". На акцію протесту прийшло понад 50 осіб.

Мітингувальники також вимагали відкликати з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову за проведення антисоціальної політики та антигуманну позицію стосовно громадян України.

На акції протесту мітингувальники влаштували флешмоб: вони порвали аркуші з написом "Законопроєкт №2681" та склали їх у сміттєвий пакет, який потім мають передати Галині Третьяковій.

мітингугальники

Також учасники протесту закликають надати фінансову і матеріальну підтримку працівникам, які страждають в умовах економічної кризи, викликаної поширенням коронавірусної інфекції, а також ліквідувати заборгованість із заробітної плати.

У списку вимог також збереження доступності та обсягу надання медичної допомоги населенню, припинення закриття закладів охорони здоров'я, звільнення медпрацівників, вимога повноцінного забезпечення їх гідною заробітною платою, безпечними умовами праці в умовах пандемії COVID-19.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.