Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

площа Соборна, 5

google.com.ua

Середа, 1 липня 2020, 13:35

Козицький передав Міноборони гуртожиток КЕВ на площі Соборній

площа Соборна, 5

Міноборони отримало у постійне користування будівлю на пл. Соборна, 5 для розміщення ЗСУ.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №441/0/5-20 від 25 червня 2010 року.

Максим Козицький погодив виділити Міністерству оборони України земельну ділянку, площею 0,0403 га, яка знаходиться на пл. Соборна, 5 у Львові, для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.

"Затвердити Міністерству оборони України проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0403 га для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України. Надати Міністерству оборони України в постійне користування земельну ділянку" – йдеться у розпорядженні.

Відтак, Міноборони має зареєструвати право постійного користування цією земельною ділянкою. Її цільове призначення – для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.

Зазначимо, чотириповерховий будинок на пл. Соборна, 5 є пам’яткою архітектури місцевого значення, він був споруджений на початку 1840-х років як готель для офіцерів під назвою "Варшавський". Сьогодні більшу частину кам'яниці займає гуртожиток, який належить квартирно-експлуатаційному відділу Львова, засновником якого є Міністерство оборони України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.