Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Винники

Понеділок, 17 серпня 2020, 14:26

Перший ІТ-Університет України співпрацюватиме із Винниками

Винники

ІТ СТЕП Університет та Винниківська міська рада уклали меморандум про співпрацю.

Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Міський голова Винник Володимир Квурт та ректор IT СТЕП Університету Віктор Волошин заявили про партнерську співпрацю та підписали відповідний меморандум щодо вирішення нагальних питань функціонування міста з використанням інноваційних технологій.

Загальними напрямами співпраці є:

- підвищення якості та комфорту життя мешканців та гостей міста;

- впровадження інноваційних технологій для ефективного управління містом з активним залученням громадськості (е-урядування);

- модернізація існуючої інфраструктури і створення нової;

- підвищення інвестиційної привабливості та забезпечення сталого розвитку міста;

- формування екологічного та безпечного життєвого середовища.

"Місто Винники – це сучасне місто. Місто розвитку та ідей, місто активної молоді. Ми творимо комфорт та можливості і ми хочемо, аби кожен мешканець бачив в ньому своє майбутнє. А чи можливе успішне майбутнє без нових технологій, без науки, без використання ІТ-технологій? Саме тому, партнерство з IТ СТЕП Університетом повинно стати фундаментом позитивних змін, яке додасть динаміки в розвиток громади та покращить якість управлінських рішень" – наголосив Володимир Квурт.

За його словами, від співпраці з IT СТЕП Університетом міськрада очікує запровадження нових принципів органів місцевого самоврядування у відносинах з мешканцями, оптимізацію взаємодії житлово-комунальних підприємств, формування електронної платформи соціальної комунікації (волонтерство, благодійність, краудфандинг ідей, електронна соціологія), створення інформаційної системи тощо.

Віктор Волошин додав, що організація такої співпраці між IT СТЕП Університетом та Винниківською міською радою дає можливість викладачам та студентам працювати над розбудовою міста та інтегрувати власні ідеї "розумного" міста в практику.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.