Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

газопостачання

Четвер, 27 серпня 2020, 13:40

З вересня в Україні зросла ціна на газ для населення

газопостачання

Нафтогаз на 10% підвищив вартість газу для населення за річним контрактом.

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"Нафтогаз України" підвищив вартість газу для населення за річним контрактом на 10% – з 4,73 гривні до 5,24 гривні за куб.м, а в рамках місячного контракту у вересні ціна на газ зросла на 45% – з 2,59 грн до 4,7 грн за куб.м.

Як наголосили у "Нафтогазі", зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону. Разом з тим, цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу.

У "Нафтогазі" нагадують, що тариф "Річний" допомагає застрахуватися від зростання цін на газ в період високих цін (опалювальний сезон). Тож всі охочі можуть зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за блакитне паливо рівними частинами впродовж року.

"Перед переходом на тариф "Річний" для клієнта буде розрахований рекомендований річний об’єм споживання газу – або на основі історичних даних за останні 12 місяців, або на основі споживацького профілю (тільки газова плита; газова плита і бойлер; котел та/або газова плита, бойлер)", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ціна газу для населення у серпні зросла до 3,24 грн за куб.м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.