Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Василь Горбаль

rudenko.kiev.ua

Четвер, 10 вересня 2020, 12:18

Горбаль може стати членом Ради Нацбанку

Василь Горбаль

Комітет ВРУ обрав кандидатуру Василя Горбаля у члени Ради Нацбанку.

Про це повідомляє Укрінформ.

Вчора, 9 вересня, на своєму засіданні Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав призначення львів'янина, екс-голови Львівської ОДА, колишнього народного депутата від "Партії регіонів", екс-президента "Укргазбанку" Василя Горбаля на посаду члена Ради Національного банку України.

За його кандидатуру проголосували 24 члени Комітету, 3 нардепи – утрималися.

Далі кандидатуру Василя Горбаля має затвердили Верховна Рада.

Зазначимо, Рада Національного банку України здійснює нагляд за системою внутрішнього контролю НБУ. Це орган складається з дев’яти членів, чотирьох із яких призначає Президент, а решту – Верховна Рада.

Нагадаємо, Василь Горбаль – колишній співвласник та почесний президент "Укргазбанку", двічі був членом Ради Нацбанку (2003-2005 та 2007-2014 рр.), народний депутат Верховної Ради 4, 5 та 6 скликань, був членом "Партії регіонів" й очолював київське міське відділення партії.

У квітні-грудні 2010 року Горбаль був головою Львівської ОДА.

Додамо, у 2015 році Варіанти поспілкувалися із Ігорем Сенкальським, головним спеціалістом прес-служби Львівської ОДА, який розповів про свою роботу у облдержадміністрації під час керівництва Василя Горбаля.

Також у 2018 році міський головаи Львова Андрій Садовий заявляв, що поважає Василя Горбаля та гадає, що Віктор Янукович мав певний острах до Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.