Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборча дільниця

Понеділок, 14 вересня 2020, 16:24

На місцевих виборах мешканці Львівщини мають голосувати із своєю ручкою

виборча дільниця

Уряд затвердив порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні, 14 вересня, на своєму засіданні Кабінет міністрів України затвердив протиепідемічні заходи під час організації і проведення місцевих виборів, які передбачають дезінфекцію на виборчих дільницях, температурний скринінг, наявність власної ручки.

Зокрема, на вході до виборчої дільниці буде проводитися опитування про наявність симптомів ГРВІ та температурний скринінг. На вході до приміщення виборчої комісії та приміщення для голосування мають знаходитися антисептики для рук, а також місця для збору і утилізації масок.

У приміщеннях має бути нанесена розмітка для дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців на вхід і на вихід будуть розділені. Крім того, рекомендується одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи та інші меблі мають бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати, а використання тканини на столах не допускається. Члени виборчої комісії повинні сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати прозорі екрани. 

Виборці повинні обробляти руки антисептиками, перебувати в респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи. Рекомендується не брати дітей на виборчі дільниці і користуватися особистою ручкою.

Виборці, які знаходяться на самоізоляції, зможуть проголосувати за місцем перебування, а у разі виявлення коронавірусу у одного з членів виборчої комісії, всі інші можуть продовжувати роботу при відсутності симптомів. При наявності контакту з хворим без засобів індивідуального захисту такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування в приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.