Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Любомир Зубач

Четвер, 17 вересня 2020, 10:56

Зубач очолив список Самопомочі до Львівської облради

Любомир Зубач

Самопоміч визначилася із кандидатами у депутати до Львівської обласної ради.

Про це повіомила прес-служба політичної партії "Самопоміч".

На партійній конференції Львівська обласна організація "Об’єднання "Самопоміч" затвердила кандидатів у депутати до місцевих рад та кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів Львівщини.

Зокрема, список партії до Львівської облради очолив екс-нардеп від Самопомочі, заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Крім цього, Самопоміч висунула кандидатів на посади:

- Червоноградського міського голови – Дмитро Фартушок;

- Яворівського міського голови – Ігор Грабовський;

- Новояворівського міського голови – Петро Добош;

- Івано-Франківського селищного голови Яворівського району – Володимир Драбчук;

- Кам’янка-Бузького міського голови – Оксана Шваюк.

Кандидати у депутати до Львівської обласної ради від Самопомочі: 

- виборчий округ №1 (Дрогобицький район у складі територій Бориславської міської громади, Дрогобицької міської громади, Меденицької селищної громади, Східницької селищної громади, Трускавецької міської громади): Леся Татарська, Сергій Оленич, Надія Прокопович, Андрій Андрухів, Владислав Грицюта, Володимир Якимів, Оксана Проць, Андрій Паутинка, Микола Онисько, Оксана Костецька, Роман Наменакін;

- виборчий округ №2 (Золочівський район у складі територій Бродівської міської громади, Буської міської громади, Заболотцівської сільської громади, Золочівської міської громади, Красненської селищної громади, Підкамінської селищної громади, Поморянської селищної громади): Андрій Дудчак, Тарас Куйбіда, Роман Кушнір, Тетяна Бойко, Марія Худик, Галина Смирнова, Володимир Магера;

- виборчий округ №3 (Львівський район у складі територій Бібрської міської громади, Великолюбінської селищної громади, Глинянської міської громади, Городоцької міської громади, Давидівської сільської громади, Добросинсько-Магерівської селищної громади, Жовківської міської громади, Жовтанецької сільської громади, Зимноводівської сільської громади, Кам’янка-Бузької міської громади, Комарнівської міської громади, Куликівської селищної громади, Мурованської сільської громади, Новояричівської селищної громади): Тарас Стефанишин (директор ЛКП "Львівспецкомунтранс"), Наталя Мудрик, Уляна Самковська, Леся Буцяк, Роман Репета, Тарас Пелех, Наталія Матвійчук;

- виборчий округ №4 (Львівський район у складі територій Львівської міської громади (Галицький район м. Львова, Залізничний район м. Львова, смт. Рудно; Шевченківський район м. Львова, смт. Брюховичі; с. Рясне-Руське, с. Підрясне; с. Зарудці, с. Зашків, с. Завадів, с. Гряда, с. Воля-Гомулецька, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі, с. Ситихів, с. Малі Підліски, с. Малехів, м. Дубляни): Інна Свистун (керівниця управління комунальної власності Львівської міськради), Олександр Кобзарев (директор КУ Інститут міста), Світлана Блінова, Оксана Сафінська (депутатка Львівської облради від Самопомочі), Тарас Баранецький, Леся Кобецька, Олександр Косолапов;

- виборчий округ №5 (Львівський район у складі територій Львівської міської громади (Личаківський район м. Львова, м. Винники, с. Лисиничі, с. Підбірці; Сихівський район м. Львова, Франківський район м.Львова): Парасковія Дворянин (депутатка Львівської облради від Самопомочі), Роман Кізима (депутат Львівської облради від Самопомочі), Олег Василишин (депутат Львівської облради від Самопомочі), Тетяна Письменна (депутатка Львівської облради від Самопомочі), Михайло Сидорович (директор ЛКП "Рембуд"), Юрій Голуб (депутат Львівської облради від Самопомочі), Оксана Чекайло;

- виборчий округ №6 (Самбірський район у складі територій Бісковицької сільської громади, Боринської селищної громади, Добромильської міської громади, Новокалинівської міської громади, Ралівської сільської громади, Рудківської міської громади, Самбірської міської громади, Старосамбірської міської громади, Стрілківської сільської громади, Турківської міської громади, Хирівської міської громади): Олег Француз, Оксана Фур, Андрій Жидик, Святослав Ухач, Марина Блажевська;

- виборчий округ №7 (Стрийський район у складі територій Гніздичівської селищної громади, Грабовецько-Дулібівської сільської громади, Жидачівської міської громади, Журавненської селищної громади, Козівської сільської громади, Миколаївської міської громади, Моршинської міської громади, Новороздільської міської громади, Розвадівської сільської громади, Сколівської міської громади, Славської селищної громади, Стрийської міської громади, Тростянецької сільської громади, Ходорівської міської громади): Василь Дейнега, Роман Зубик, Ірина Солтан, Володимир Басараб, Оксана Жук, Олег Мельник, Ірина Кобрин, Роман Яцикович;

- виборчий округ №8 (Червоноградський район у складі територій Белзької міської громади, Великомостівської міської громади, Добротвірської селищної громади, Лопатинської селищної громади, Радехівської міської громади, Сокальської міської громади, Червоноградської міської громади): Дмитро Фартушок, Сергій Кулаковський, Ганна Наконечна, Стефанія Мединська, Ігор Карпів;

- виборчий округ №9 (Яворівський район у складі територій Івано-Франківської селищної громади, Мостиської міської громади, Новояворівської міської громади, Судововишнянської міської громади, Шегинівської сільської громади, Яворівської міської громади): Василь Рубай, Володимир Хархаліс, Іванна Попик, Ольга Созанська, Володимир Драбчук.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.