Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Ганущин

Вівторок, 22 вересня 2020, 13:17

Депутати збільшили Ганущину кількість підлеглих

Олександр Ганущин

Чисельність виконавчого апарату Львівської облради збільшили до 68 осіб.

Сьогодні, 22 вересня, на сесії Львівської облради депутати прийняли рішення про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Львівської обласної ради.

"За" проголосували 49 депутатів.

Чисельність виконавчого апарату облради відтепер становитиме 68 штатних одиниць.

Як пояснив голова Львівської облради Олександр Ганущин, структуру виконавчого апарату збільшили на три нові посади – працевлаштували двох працівників, які повернулися із декретної відпустки, а також ввели нову посаду згідно з антикорупційним законодаством.

Ганущин запевнив, що видатки на утримання виконавчого апарату не збільшаться.

Зазначимо, до складу керівництва обласної ради входять 6 осіб, порівняно із 2018 року, ввели нову посаду заступника керуючого справами обласної ради. Крім цього, найбільше посад запровадили у відділі організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування – у 2018 році у облраді такого відділу не існувало. 

Нагадаємо, у 2018 року чисельність виконавчого апарату Львівської облради збільшили з 56 до 59 осіб. Нові посади запровадили у відділі з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків – 1 посада, відділі е-урядування та документообігу – 2 посади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.