Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Батьківщина Львівщини

Середа, 23 вересня 2020, 14:23

Цимбалюк представив обличчя Батьківщини на виборах на Львівщині

Батьківщина Львівщини

Народний депутат, голова ЛОО ВО Батьківщина Михайло Цимбалюк  сьогодні у Львові представив громадськості перші номери у виборчих списках на місцевих виборах на Львівщині.

Цимбалюк звернув увагу присутніх на те, що уже два терміни представників Батьківщини немає у міській раді Львова. За цей час, на його переконання,  у місті накопичилось багато проблем.

«Партія «Батьківщина» останні 5 років готувала нову програму розбудови міста для їх вирішення»,  - повідомив він.

Перший номер списку кандидатів Батьківщини до ради Львова Наталія Тимчій підкреслила, що Батьківщина є партією перевіреною часом.

«Політичні проекти приходять і відходять, а партія Батьківщина була, є і залишається», - сказала вона.

Кандидатка закцентувала на основних положеннях програми Батьківщини для Львова: якісне медичне забезпечення громадян, доступна освіта незалежно від соціального статусу, обґрунтовані муніципальні тарифи, зручна інфраструктура, захист землі, підтримка місцевих виробників та захист екології.

На конференції виступили також кандидати, які очолили списки Батьківщинив районах Львова, а саме: Андрій Бережницький (Франківський район), Назар Палідович (Личаківський район), Михайло Садовяк (Залізничний район), Алла Нижник (Шевченківський район), Володимир Вовк (Сихівський район) та Уляна Бойко (Галицький район). Кожен з них назвав пріоритети своєї роботи в разі отримання депутатського мандату, серед яких були: боротьба з хаотичною забудовою шляхом створення генерального плану, аудит житлово-комунального господарства Львова, ремонт житлового фонду (як реновація історичних будівель так і відновлення панельних будинків, строк експлуатації котрих підходить до завершення), перегляд транспортної системи Львова та боротьба з екологічними проблемами.

Нагадаємо, 22 вересня Львівська обласна партійна організація ВО "Батьківщина" затвердила списки кандидатів у депутати, що братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.