Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська виправна колонія №48

П'ятниця, 25 вересня 2020, 12:02

Територію виправної колонії на Хуторівці планують забудувати офісами, спорткомплексом і медіатекою

Львівська виправна колонія №48

Виконком погодив забудову 10 га землі колишньої Львівської виправної колонії №48.

Сьогодні, 25 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про формування на території Львівської виправної колонії №48 об’єктів громадського обслуговування та соціальної інфраструктури.

Цієї осені Міністерство юстиції України планує виставити на продаж територію колишньої Львівської виправної колонії № 48 на вул. Хуторівці, 2. Колонія має більше 40 будівель загальною площею більше 42 тисячі квадратних метрів. Площа усієї території – 10 га.

Саме тому міськрада погодила умови забудови цієї території. Зокрема, тут заплановано створити комплекс будівель громадського призначення із закладами громадського обслуговування, офісними, освітніми та іншими будівлями, рекреаційними зонами, місцями для відпочинку населення.

На цій території має бути передбачено:

- громадська забудова, у тому числі освітніми закладами – не менше 65%;

- рекреаційні зони – не менше 10%;

- офісні та комерційні приміщення, а також заклади громадського обслуговування: спортивний комплекс мінімальною площею 3000 кв.м, центр для пенсіонерів мінімальною площею 500 кв.м, мистецький центр мінімальною площею 250 кв.м, медіатека площею 500 кв.м;

- загальноосвітня школа на 18 класів зі спортивними майданчиками мінімальною площею ділянки 1,9 га;

- дошкільний навчальний заклад на 100 місць мінімальною площею ділянки 0,4 га;

- озеленена, вільна від забудови ділянка, орієнтованою площею 0,8 га із пішохідним сквером та майданчиками відпочинку для різних груп населення.

Висота будинків на цій території має не перевищувати 6 поверхів, за винятком окремих 8 поверхових будівель, у складі громадської та житлової забудови. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки не
повинен перевищувати 30% (орієнтовно 28 000 кв.м) для всієї забудови у
межах земельної ділянки.

Додамо, Львівську виправну колонію №48 вирішили заморозити у 2017 році, а у лютому 2018 році звідси вивезли останнього засудженого. 

Репортаж Варіантів з Львівської виправної колонії № 48.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.