Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборчі бюлетені

rivnenews.com.ua

П'ятниця, 25 вересня 2020, 14:13

ЦВК затвердила для Львівщини колір виборчих бюлетенів

виборчі бюлетені

Виборчі бюлетені у області будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 24 вересня, Центральна виборча комісія затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з виборів депутатів Львівської обласної, районних, міських, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, виборчі бюлетені з виборів депутатів Львівської облради будуть блакитного кольору; районних рад (їх буде 7 на території області) – світло-зеленого; міських рад (39) – світло-жовтого; сільських (18), селищних (16) рад – кремового; з виборів сільських, селищних, міських голів – світло-рожевого кольору.

З формами виборчих бюлетенів можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.