Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

обласна клінічна лікарня

google.com.ua

Вівторок, 29 вересня 2020, 11:45

Львівська облрада продасть на аукціоні оранжерею Львівської обласної клінічної лікарні

обласна клінічна лікарня

Депутати дозволили продати приміщення медичного закладу на вул. Некрасова, 6 та вул. Чернігівській, 7.

Сьогодні, 29 вересня, на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за внесення змін до рішення обласної ради № 1010 "Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації способом аукціону". Це рішення підтримали 47 депутатів.

Зокрема, депутати виршили виставити на аукціон два комунальних приміщення: оранжерею Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Некрасова, 6, площею 249,9 кв.м, та центральний рентгенрадіофізкабінет на вул. Чернігівській, 7, площею 389,4 км.м.

Як заявив голова Львівської облради Олександр Ганущин, всі виручені кошти від цієї приватизації підуть на наповнення бюджету області, у якому є недоотримання у понад 50 млн грн.

За словами керівника управління майном спільної власності облради Віктора Кусого, орієнтовно початкова вартість продажу цих приміщень становитиме 3 млн грн, депутати не включили це питання у проект рішення, вирішивши, що ціну визначить комісія, яка виставлятиме їх на продаж у системі ProZorro.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.