Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

авто

Четвер, 15 жовтня 2020, 17:00

З початку року львів’яни витратили на нові авто 75 млн доларів

авто

Впродовж січня-вересня поточного року у Львові та області придбали 2,5 тис. нових автомобілів на загальну суму 75 млн доларів США.

Серед брендів у Львові найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 490 авто цього бренду. Також львів’яни часто обирали Toyota (320 авто) і Kia (280 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували кросовери Kia Sportage і Toyota RAV4.

З січня по вересень зареєстрували 2 тис. кросоверів, що складає 79% від загального обсягу авторинку. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 34%. Щодо цінових сегментів, то 23% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.

Нагадаємо, у першому півріччі у Львові та області придбали 1,6 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 47 млн доларів США.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.