Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

школа на Львівщині

Середа, 21 жовтня 2020, 17:28

Після завершення канікул більшість шкіл відкриють для навчання

школа на Львівщині

Учні 1-4 класів повернуться до школи після осінніх канікул, формат навчання 5-11 класів залежатиме від епідемічної ситуації.

Про це повідомив міністер освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram.

"Хочу поінформувати, що ми спільно з МОЗ будемо забезпечувати навчання 1-4 класів в очному форматі (після канікул), а 5-11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах. Так само, як учні та їхні батьки, ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів" – написав Сергій Шкарлет.

За його словами, потрібно також враховувати економічну складову й ті обставини, що дітей непросто залишати вдома без нагляду.

"Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде "червона" зона, залишиться на дистанційному" – пояснив Шкарлет.

Нагадаємо, з 19 жовтня школи Львова і області закрили на канікули, триватимуть до 30 жовтня.

Додамо, уряд продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 грудня 2020 року, однак вніс зміни до індикаторів та критеріїв, якими визначається карантин на території країни.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.