Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

виборча дільниця

Неділя, 25 жовтня 2020, 09:00

У Львові запрацювали всі виборчі дільниці

виборча дільниця

Станом на зараз усі виборчі дільниці у Львові відкрились і працюватимуть до 20:00 год.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні в Україні проходять вибори мерів, голів селищ та сіл (або голів нових об'єднаних громад), депутатів міських, селищних та сільських рад, депутатів районних рад, депутатів обласних рад. Станом на 08.30 год усі виборчі дільниці у Львові відкрились і працюють.

У Франківському районі відкрилися усі дільниці. На території району є 59 виборчих дільниць, з них 3 – спеціальні (в лікарнях).

У Галицькому районі також відкрилися усі дільниці – це 28 виборчих дільниць, з них 4 – спеціальні (в лікарнях), 1 спеціальна на тимчасовій основі (в СІЗО).

У Залізничному районі станом на 08.30 год усі виборчі дільниці відкриті та працюють. Загалом в районі є 49 постійних виборчих дільниць (усі – загальні).

Також усі виборчі дільниці відкриті та працюють у Сихівському районі. Там налічується 60 постійних виборчих дільниць, з них 4 – спеціальні (по медичних закладах).

У Личаківському районі відкрилися усі дільниці – це 50 виборчих дільниць, з яких 6 – спеціальні (по лікарнях).

Також усі виборчі дільниці відкрилися та працюють у Шевченківському районі. В районі відкрито 62 дільниці, них 1 – спеціальна.

Нагадаємо, виборчі бюлетені є п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут.

Також раніше уряд затвердив порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів: виборці мають голосувати із своєю ручкою, обробити руки дезінфікуючим (антисептичним) засобом перед входом до приміщення виборчої дільниці і після виходу з нього, перебувати на території виборчої дільниці у захисній масці, прикриваючи ніс і рот.

Під час виборів на Львівщині працюєть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Додамо, більше 50% українців готові проголосувати при загостренні ситуації із Covіd-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.